Bizneskobiecy biznesMarketingsukces w biznesie

Spotykaj się z ludźmi na żywo!

Przez Sierpień 25, 2016 Brak Komentarzy

Od trzech lat w swoim biznesie skupiam się na on-line. Dlaczego? Przyczyna jest prosta. Mam małe dziecko. Kiedy urodziłam, dalej musiałam i chciałam pracować, więc biznes on-line był najlepszym rozwiązaniem. Uratował mi życie i moje rachunki czy hipoteczne kredyty. Przy okazji zrozumiałam, że mogę pracować mniej, a zarabiać przynajmniej tyle co, gdy pracowałam około 10 godzin dziennie. Ale teraz kiedy moje dziecko jest już większe (czytaj ma ponad 3 lata) zatęskniłam do ludzi. Zatęskniłam za gorączką sali szkoleniowej, za transformacjami na żywo.

W dzisiejszym video mówię Ci jakie są zalety on-line i off line i dlaczego, by więcej sprzedawać, warto pozwolić się poczuć i dotknąć! I dlaczego bycie tylko w on-line marketingu jest mitem samym w sobie i  często niedoścignionym marzeniem, by schować się tylko za ekranem komputera i zarabiać kasę. A przecież jesteśmy ludźmi i lubimy się spotykać. Jesteśmy plemieniem. Nie uciekniesz przed pierwotnym instynktem.

Dlatego też w dzisiejszym video poznasz, co jest kluczowe w marketingu off-line i dlaczego ważne jest, aby zaplanować w swoich działaniach marketingowych czas na spotkanie ze swoimi potencjalnymi klientami czas na żywo.

Ps. zdjęcie pochodzi z najnowszej edycji mojego 5-dniowego biznes campu dla kobiet przedsiębiorczych „Biznes z Duszą Poziom 1”.

Dodaj komentarz