POLECAJĄ MNIE:

Natalia„Na naszych wspólnych sesjach pomagała mi zobaczyć i ubrać w kolory moje marzenia i cele uskrzydlając mnie bym miała siłe je realizować. Znakomita większość z nich się spełniła a niektóre właśnie się spełniają! Kocham moich rodziców i dziadków, którzy mnie wychowali i nauczyli wszystkiego ale zdrowego podejścia do pieniędzy nauczyła mnie dopiero ostatnio Celestyna Osiak. Gorąco polecam Wam kontakt z nią.”

Natalia Przybysz, śpiewaczka

Zapisz sie na gratisową sesję wstępną!

„Nie zrobię żadnego biznesowego kroku bez konsultacji z Celestyną. Prowadzę swoją firmę od wielu lat, ale podczas dnia VIP wielokrotnie przecierałam oczy ze zdumienia, jak wiele energii daję sprawom, z których nie mam ani pieniędzy, ani satysfakcji. Dziś mój biznes jest spójny z głównym przesłaniem mojej marki „przyjemność to podstawa”

Karo Akabal, Sex & Love School, www.karoakabal.pl

Zapisz sie na gratisową sesję wstępną!

„I have been a coach for many years and I work in a very intuitive way. I have wanted for years to have my own coach to help me grow and expand my business. I needed someone who is highly intuitive, spiritual and at the same time business orientated. I am so delighted I have found Celestyna who is an extraordinary coach. She is by far the best coach I have ever worked with. She is fast, intuitive, loving and she continues to learn and grow herself. Apart from that, Celestyna has an incredible knack for coming up with precise and powerful names and titles of programs, products or books. She walks her talk and she has been a huge inspiration and support over the past 2 years. She has helped to grow my business and bring greater balance into my life.
Gosia Gorna, Transformational Coach, www.gosiagorna.com

Zapisz sie na gratisową sesję wstępną!

„Zanim poznałam Celestynę mój biznes był bardziej moim hobby. Wkładałam w niego bardzo dużo czasu i energii, jednak nie przynosił mi prawie żadnych przychodów. Oferowałam dużo za darmo i nie koncentrowałam się na sposobach zarabiania. W dużej mierze wynikało to z przekonania, iż czułam że nie wypada pobierać pieniędzy świadcząc usługi z zakresu duchowości i rozwoju osobistego. 

Celestynę poznałam bliżej w trakcie kilkudniowego pobytu w Nałęczowie na Jej szkoleniu Biznes z Duszą. Było cudownie, wiele moich obaw dotyczących pieniędzy zostało rozwianych, wiedziałam że szczere chce rozwijać moją działalność.


Następnie skorzystałam z sesji indywidualnych. W trakcie naszego drugiego spotkania poprzez skypa Celestyna zapytała czy chce oferować moim klientom więcej sesji indywidualnych czy tez koncentrować na grupowych szkoleniach. Wybrałam sesje. Pracowałyśmy w tej tematyce przez godzinę włączając w to kilkuminutową wizualizacje mojego sukcesu. Już następnego tygodnia zaczęło dziać się coś niezwykle nieoczekiwanego. Byłam w lekkim szoku, gdyż co kilka godzin otrzymywałam konkretne maile z prośbami o skorzystanie z mojej sesji. Dosłownie z dnia na dzień liczba moich klientów wzrasta z kilku do kilkunastu. Zorganizowałam również szkolenie online, które cieszyło się wielkim powodzeniem. Po raz pierwszy naprawdę czułam, że prowadzę mój własny biznes! Nie muszę chyba wspominać, iż dodało mi to pewności siebie oraz wiary w to, że mogę mieć świetnie prosperujący biznes jeśli tylko odpowiednio ukierunkuję swoją uwagę.


Z Celestyną pracuje się bardzo dobrze. Jest super konkretna, nie owija w bawełnę, każda sesja jest niezwykle produktywna. Jednocześnie Celestyna kieruje się swoim sercem, bardzo zachęca do tego by robić to, co naprawdę daje nam radość, by nasze pasje zamienić na lukratywny biznes z duszą.
Bardzo polecam jej sesje oraz wszelkie szkolenia. Jestem niezwykle wdzięczna, że zdecydowałam się skorzystać z pomocy tak skutecznego eksperta jakim jest właśnie Celestyna Osiak.
Sylwia Kocoń, Terapeuta metafizyczny www.duchimateria.pl

Zapisz sie na gratisową sesję wstępną!

„Coach przychodzi do coacha. Po co? Po coaching biznesowy, po mentoring też. Kiedy ?A, dawno, bo w 2012. I co się dzieje? No świetnie, progres zawodowy i biznesowy. Coach pisze supercoachowi referencje. Spoko? Spoko. Co dalej. 2015. Coach-Klient, w dalszym ciągu odczuwa skutki pracy z SuperCoachem. Stosuje wiedzę, inspiracje ciągle aktualne, pytania dzwonią w uszach, stawki własne rosną…Dlaczego? Bo to działa. Bo techniki są skuteczne. Bo działają też długofalowo. Bo super Coach ma na imię…Cele. No nie żartuję, dajcie skończyć. Cele… Celestyna D. Osiak. Polecałam w 2012. Polecam w 2015. Polecam zawsze. ”
Monika Chodyra Coach i trener biznesu, monikachodyra.pl

Zapisz sie na gratisową sesję wstępną!

„Praca coachingowa z Celestyną pomogła mi wyruszyć na bezkres oceanu swoich możliwości.
Czasami prowokatywnie, kiedy indziej mentorsko albo niemal bajkowo prowadzone sesje dały jeden efekt – zabrałam się za wypełnianie mojej życiowej misji.
Otrzymałam konkretne narzędzia, krok po kroku zostałam przeprowadzona przez most, od obaw do jasnej wizji przyszłości. Poznałam tajniki rozmowy z klientem, strategie marketingowe i nauczyłam się upraszczać swój biznes. Otrzymałam konkretny system sprzedaży moich usług, dzięki któremu mam coraz więcej klientów. Teraz mogę pomagać im odkrywać ich wewnętrzny potencjał i cieszyć się ich sukcesami. Celestyno, dziękuję. Nasze sesje we mnie pracują.”
Barbara Lech www.barbaralech.pl

Zapisz sie na gratisową sesję wstępną!