Ostatnio na FB dostałam taki list:
„Droga Celestyno, bardzo dziękuję za dzisiejszy odcinek programu o pieniądzach. Żyję zestresowana tym, że nie chcę się pieniędzmi zajmować i mam w finansach okropny bałagan. Dziękuję szczególnie za medytację. Już w trakcie zarobiłam 1400zł, w ciągu 30 minut 1000zł a w ciągu godziny jeszcze 1700zł. Naprawdę miło:)” 
 
Napisała tak pani, która prowadzi biznes polegający na wynajmowaniu mieszkań. Oglądała mój program „Porozmawiajmy o pieniądzach”, w którym poza merytoryczną treścią jest również wizualizacja transformująca Twoją relację z pieniądzem. Doświadcz jej samaoglądając video poniżej
A propos tej wizualizacji, ostatnio uświadomiłam sobie, że biznes niczym nie różni się od sportu. I wcale mi nie chodzi o współzawodnictwo czy konkurencję. 
 
Każdy sportowiec, który odnosi sukcesy regularnie trenuje i równie systematycznie korzysta z prawej półkuli mózgu czyli praktykuje wizualizację najlepszego wyniku. 
 
Dlatego tak samo w biznesie warto ćwiczyć wizualizację np. swoich rezultatów sprzedażowych. Co nie oznacza, że nie należy działać, networkować, dzwonić do klientów, etc. Po prostu jesteś najbardziej skuteczna, gdy używasz dwóch półkul mózgowych jednocześnie.
 
Dlatego w odcinku nr 4 doświadczysz wizualizacji, a poza tym dowiesz się:
  • Dlaczego pieniądze działają jak lupa?
  • Jak uwolnić się od strachu przed wyższymi zarobkami? 
  • Jak pozwolić sobie na sukces finansowy?

Dodaj komentarz