BIZNES Z DUSZĄ

BUDUJ SWÓJ BIZNES! POMNAŻAJ PIENIĄDZE!

CELEBRUJ ŻYCIE!

1untitled-design-463

Untitled design(25)

CZY CZUJESZ CHAOS W SWOIM BIZNESIE?

GUBISZ SIĘ I NIE MASZ KONKRETNEGO KIERUNKU I STRATEGII?

JESTEŚ JESTEŚ PRZYTŁOCZONA NADMIAREM PRACY I TWÓJ BIZNES NIE PRZYNOSI TAKICH PIENIĘDZY, O JAKICHŚ MARZYŁAŚ?

CIĄGLE WSTYDZISZ SIĘ SPRZEDAWAĆ?

Witaj,

Sama prowadzę własną firmę od 19 lat. Na początku byłam freelancerka-lektorką j. angielskiego, potem założyłam szkołę j.angielskiego i stworzyłam biznes, który pracował na mnie. Następnie postanowiłam się przebranżowić i pasję do rozwoju osobistego przekuć na biznes. Moje doświadczenia biznesowe i wieloletnie prowadzenie własnej firmy  zaowocowały decyzją o zajęciu się mentoringiem i coachingiem dla kobiet przedsiębiorczych.

W swojej pracy z kobietami przedsiębiorczymi zauważam, że bardzo często pracują za dużo, często chaotycznie, nie mają planu i prowadzą biznes tylko z pasji. Co to znaczy tylko z pasji? To znaczy, ze często nie liczą, nie planują, idą na żywioł i nie mają długofalowej strategii rozwoju biznesu. Tym się właśnie zajmiemy na jesiennej edycji Biznesu z Duszą.

Bardzo dobrze to znam. W ten sposób zbudowałam swoja szkołę językową. Zbudowałam ją na pasji, cięzkiej pracy i zaangażowaniu. Rozkręciłam ją natomiast tak mocno, że w pewnym momencie, potrzebowałam konkretnej wiedzy biznesowej z zarządzania finansami, marketingu, sprzedaży, obsługi klienta i strategicznego planowania.  Moja szkółka językowa stała się szkołą językową i wymagała odpowiedniego zarządzania. Sama intuicja, pasja i ciężka praca nie wystarczyły. Dlatego też w moim drugim biznesie, firmie coachingowo-szkoleniowej, postanowiłam postawić na rozwój umiejętności z dziedziny marketingu, sprzedaży, zarządzania pieniędzmi oraz długofalowej strategii. Tym się własnie chcę z Tobą podzielić podczas jesiennej edycji Biznesu z Duszą, który tym razem będzie pod hasłem KONCENTRACJA I SPRZEDAŻ.

untitled-design-41Dlaczego? Dlatego, że jeżeli chcesz osiągnąć stabilne dochody, to musisz się skupić na konkretnej strategii i ją stale i konsekwentnie wdrażać. Łatwo nam się zdekoncentrować. Wpadamy ciągle na nowe pomysły. Chcemy wprowadzać nowe produkty czy usługi, a prawda jest taka, że należy zweryfikować, co działa i nie działa i skupić się mocno na tym, co działa. Możesz mieć poczucie przytłoczenia, zagubienia. Nie wiesz, co zrobić dalej. W którą stronę uderzyć, by w końcu mieć stabilne dochody. Naprawdę to rozumiem, przechodziłam te stany tysiące razy, dopóki nie zaczęłam stosować strategicznego zarządzania swoją firmą. Na tym Biznesie z Duszą będziesz planować za pomocą niezwykłego narzędzia, które z ogromnym sukcesem stosuje Intel czy Google.

untitled-design-32

Kolejny krok to sprzedaż. My, kobiety, boimy się sprzedawać. Wstydzimy się, że się będziemy narzucać. Boimy, co o nas pomyślą. A ja chcę Ci pokazać, ze można sprzedawać z łatwością i gracją. Wystarczy, byś dowiedziała się, jakim typem sprzedaży jesteś i wykorzystała swoje mocne strony. Sprzedaż może być łatwa i przyjemna, wtedy gdy jest robiona w kobiecy sposób. My, kobiety,  nie lubimy przecież wciskać. Za to świetnie umiemy słuchać  i, gdy będziesz znała kobiece tajniki sprzedażowe możesz zacząć fantastycznie prosperować.

Na wstępie chcę Ci powiedzieć, że inwestycja w Biznes z Duszą zwraca się dla wielu uczestniczek już w pierwszych 30 dniach po warsztacie, a dla wielu innych w przeciągu 3 miesięcy. Dołączasz do nas?

agata-stefankiewicz
Pieniądze wydane na kurs „Biznes z duszą” były najlepszą inwestycją jakiej do tej pory dokonałam uczęszczając na kursy od 8 lat zarówno z zakresu rozwoju zawodowego jak i rozwoju osobistego. Piszę tak, ponieważ po powrocie z kursu moje zarobki wzrosły w ciągu pierwszego miesiąca o całe dwa tysiące złotych. Oczywiście miałam w tym swój udział:) Ale nigdy nie pokusiłabym się o tak odważne działania biznesowe, gdyby nie udział w kursie. W Celestynówce nauczyłam się jak sięgać po marzenia. Ale co jeszcze istotniejsze- po raz pierwszy odkryłam swoje prawdziwe pragnienia. Dziękuję Celestyno.
Agata Stefankiewicz

 

 

 

GOTOWA NA NOWY FORMAT BIZNESU Z DUSZĄ?

BIZNES Z DUSZĄ 7.1

5-dniowe szkolenie na żywo oraz 5-tygodniowy kurs on-line

Biznes z Duszą był na początku szkoleniem 3-dniowym, potem 4-dniowym, a w końcu na prośbę uczestniczek 5- dniowym. Zawsze chciałam przekazać na nim ogrom mojego doświadczenia w 19-letnim prowadzeniu własnej firmy, mojej wiedzy marketingowo-sprzedażowej, którą zdobywam od 6 lat w Stanach i z sukcesem adaptuję na grunt polski, czy mojej intuicji biznesowej i pasji do prowadzenia własnego biznesu. Po każdym Biznesie z Duszą miałam niedosyt i ja,  i uczestniczki. Przecież tyle jeszcze można było zrobić! Miałam poczucie, że mógłby trwać nie tylko 5 dni, 7 dni, a może nawet dwa tygodnie! Taka wydłużona formuła nie jest jednak praktyczna, dlatego też postanowiłam go wzbogacić o 5-tygodniowy Kurs On-line.

Pełny Program Biznesu z Duszą, w formule warsztat i on-line zaczniemy już na tydzień przed samym warsztatem. Kurs on-line będzie kontynuowany również przez 3 tygodnie po warsztacie.

Stworzyłam taką formułę, by dać Ci pełne wsparcie, byś mogła utrwalić wiedzę, zastosować ją i monitorować jej wdrożenie. W końcu te pomysły, które urodzą się w Twoim sercu na warsztacie, i strategę, jak je zastosować płynące z głowy trzeba zamanifestować w Twoim codziennym biznesowym życiu. Jak mówi jedna z moich mentorek, przenieść je z serca i głowy do Twoich rąk , a następie przekazać je dalej do Twoich klientów.

Dodatkowo, będziesz miała dożywotni dostęp do Kursu Biznes z Duszą on-line i w każdej chwili będziesz mogła odświeżyć swoją wiedzę, uruchomić nowe pomysły czy strategię i wypracować nowe, skuteczniejsze nawyki sukcesu i spełnienia..

W jaki sposób skorzystasz z BIZNES Z DUSZĄ ON-LINE:

PRZED SZKOLENIEM NA ŻYWO:

1

Moduł 1 Wizja pomoże Ci określić Twoją 5 letnią Wizję.

Pomoże C również przygotować się do Tajemniczego Wieczoru na szkoleniu.

Nauczy Cię, jak kontaktować się z Twoją intuicją w biznesie.

Uchylę rąbek tajemnicy, jak kontaktować się z Duszą Twojego biznesu, ale tego doświadczysz na warsztatach na żywo.

2

Moduł 2 Pieniądz pomoże Ci uporządkować Twoje finanse i uwolnić swoją moc zarabiania.

Poznasz swoją Wartość Netto.

Odkryjesz moc formuły ZIWO, czyli zarabiana, inwestowania, wydawania i oszczędzania.

Uświadomisz sobie swoje koszty, przychody, wydatki. (Wcale to nie jest takie oczywiste.)

Poznasz narzędzie do generowania pieniędzy czyli Generator Bogactwa.

Uświadomisz sobie swoją dotychczasową kwotę Termostatu Finansowego.

PO SZKOLENIU NA ŻYWO:4

Moduł 3 Strategia pomoże jeszcze skuteczniej uporządkować Ci  plany, pomysły i projekty powstałe na szkoleniu na żywo.

Doświadczysz jeszcze większej klarowności w swoim biznesie.

Doprecyzujesz strategię wg modelu OKR, byś mogła dokładnie wiedzieć co i kiedy zrobić.

5

Moduł 4 Czas pomoże Ci mądrze zarządzać sobą w czasie i osiągać swoje cele.

Nauczysz się tajników zarządzania czasem milionerek.

Poznasz strategię DAU, która pomoże C uwolnić swój czas, energię i czerpać satysfakcję z wykonanych zadań.

Dowiesz się, jak BATCHING doda Ci energii i zwiększy twoja pewność siebie.

 

6

 

Moduł 5 Marketing pomoże Ci stworzyć konkretny plan marketingu zgodnego z Twoimi talentami.

Dopieścisz  swojego Avatara – idealnego klienta. ( Z tym oczywiście pracujemy już na szkoleniu na żywo)

Zrobisz ankietę potrzeb,która zweryfikuje Twojego Avatara.

Stworzysz mapę ścieżek dla swoich klientów, tak by łatwo mogli o Tobie się

dowiedzieć, usłyszeć, czy przeczytać.

Poznasz najlepsze sposoby budowania list mailingowych, byś mogła również zaistnieć on-line.7

Moduł 6 ujawni Ci tajniki sprzedaży w miękkim, kobiecym stylu.

Zmienisz perspektywę ze sprzedawcy na doradcę i poczujesz ulgę i łatwość sprzedając swoje usługi.

Dowiesz się też, w jaki sposób wyceniać swoje usługi.

 

8

W Module 7 Monitoring poznasz system monitorowania swoich postępów.

Zobaczysz, jak monitorowanie swoich postępów podkręci twoją efektywność.

Wzmocnisz swoją pewność siebie i zaufanie do siebie samej.

Pobudzisz swoją motywację i poznasz system efektywności POMODORO.

9

 

W Module 8 nauczysz się, jak budować swój mięsień sukcesu.

Będziesz praktykować wdzięczność za swoje życie, biznes, klientów, pieniądze, zdrowie i za wszystko, za co możesz być wdzięczna.

Nauczysz się, jak skupiać się na swoich sukcesach i jak je celebrować.

Przypomnisz sobie swoją misję życiową i wizję ( uświadomioną na szkoleniu na żywo) i sięgniesz po większe marzenia z wiarą i otwartością!

CZEGO DOŚWIADCZYSZ NA BIZNESIE Z DUSZĄ NA ŻYWO:

Moduł Misji życiowej i Duszy Twojego biznesu

 • Poznasz swoją misję życiową i spotkasz się z Duszą swojego biznesu.
 • Nauczysz się jak otrzymywać intuicyjne wskazówki, by prowadzić swój biznes łatwiej, prościej i doświadczając spełnienia.
 • Dostaniesz konkretne informacje od Duszy Twojego Biznesu,  na jakich umiejętnościach powinnaś się skupić, by móc prosperować z łatwością.

Moduł Pieniądza

 • Poznasz naturę Pieniądza i zaprzyjaźnisz się z nim.
 • Pozwolisz sobie zarabiać więcej i uwolnisz się od wstydu, strachu i poczucia winy związanego z pieniędzmi.
 • Nauczysz się, jak przyjmować więcej pieniędzy.
 • Nauczysz się metody regularnego uwalniania się od lęków finansowych i zapewnienia sobie stałych dochodów, o których do tej pory bałaś się tylko marzyć.
 • Poznasz swój Typ Finansowy i zrozumiesz dlaczego tak a nie inaczej do tej pory postępowałaś z pieniędzmi.
 • Podniesiesz swój Termostat Finansowy i zaczniesz zarabiać więcej i łatwiej.
 • Zaplanujesz swój Most Finansowy, który pomoże Ci ustabilizować swoje dochody.


Jestem ogromnie wdzięczna Wszechświatowi, że zesłał do mojego życia Celestynę. Celestyna pomogła mi rozwinąć biznes, obalić moje przekonania finansowe, wyznaczyć cele i pomóc je efektywnie zrealizować. U Celestyny dzieją się cuda! Wszystko co zaplanujesz, spełnia się szybciej niż zakładasz. Oprócz tego, Celestyna ma intuicję, co sprawia, że prowadzi sesje i warsztaty tak, że dostajesz nie zawsze to, co chcesz, ale zawsze to, czego potrzebujesz. Przemiana z Celestyną jest lekka, przyjemna i skuteczna. Jednym słowem magiczna!

Katarzyna Dziubałka,
www.twojapasjatwojafirma.pl, WIELKA WYMIANA KONTAKTÓW

 INWESTYCJA W SIEBIE TO JEDYNA PEWNA INWESTYCJA!

KUPUJĘ OD RAZU! WERSJA W CAŁOŚCI Z WSZYSTKIMI BONUSAMI


To szkolenie integruje umysł i serce. Pomysł na biznes jaki jest efektem szkolenia jest absolutnym strzałem w 10.Dzięki temu szkoleniu uwierzyłam, że to jaka jestem, jest konkretnym zasobem do zarabiania pieniędzy. Zmieniłam stosunek do pieniędzy. Nie są już „przeklęte”, tylko kochane, wspierające, ważne i piękne. To zmienia wszystko.
Grupa kobiet jakie tu spotkałam, to kontakty biznesowe na resztę życia. Wartości tego szkolenia nie potrafiłabym opisać na setkach stron. Każda kobieta powinna choć raz w życiu doświadczyć tego szkolenia.

Monika Madejska, http://slowlajf.org.pl/


Odkryłam swoją duszę, poczułam bezwarunkową akceptację, pokochałam pieniądze. Bez względu na to na jakim etapie swojego życia czy biznesu jesteś, skorzystaj z programu „Biznes z Duszą”. Dla mnie to był najlepszy prezent, jaki sobie dałam.

Małgorzata Wrzak,
www.holistyczneodzywianie.pl


Szkolenie wnosi dwie wartości: kontakt i obcowanie z grupą wspaniałych, wartościowych kobiet oraz wspólny rozwój pod okiem doświadczonego coacha. Dla mnie te 4 dni były bardzo ważne, czuję że zaowocują. To, co najcenniejsze to to, że rozwój w duchu soul coachingu jest zgodny w moimi wartościami i stylem życia.
Dziękuję!!!I do zobaczenia
Dorota Steliga, www.inspirantka.pl


Moduł Marketingu

 • Poznasz „Marketingową Mapę Sukcesu”, która pomoże ci usystematyzować Twoje marketingowe działania.
 • Precyzyjnie zdefiniujesz swojego idealnego klienta.
 • Dopasujesz swój styl marketingu do twojej osobowości, co pozwoli Ci swobodnie uprawiać marketing w zgodzie z sobą.
 • Ustalisz swój „Lej Sprzedażowy”, który będziesz mogła powtarzać nieustannie w swoim biznesie i generować dochody.

Moduł Sprzedaży

 • Zamienisz strach przed „wciskaniem” na odwagę dzielenia się swoja misją życiową, usługami i produktami ze światem.
 • Innymi słowy, porzucisz swoje opory przed sprzedażą i poznasz sekret „sprzedaży wewnętrznej”, dzięki której będziesz sprzedawać z lekkością i gracją.
 • Pozbędziesz się wstydu przed prezentowaniem twoich usług czy produktów i będziesz miała okazję je sprzedać już na szkoleniu i znaleźć nowych klientów!

objectiveModuł strategicznego planowania za pomocą OKR

 • Nauczysz się narzędzia OKR stosowanego przez Google do rozwoju firmy
 • Ma fantastyczne zastosowanie w małych biznesach
 • Pomaga w prosty sposób stworzyć plan strategiczny firmy i poukładać konkretne działania

 


Biznes z Duszą pomógł mi poukładać sobie, co i kiedy chcę zrobić, żeby zrealizować to, o czym myślałam od dawna, ale pozostawało to w sferze marzeń. Dodatkowo spotkałam świetne kobiety, od których dużo się nauczyłam. Celestyna ma ogromną wiedzę, którą się dzieli i pokazuje jak wdrożyć ją w życie. Polecam ten program tym kobietom w szczególności, które utknęły w kłębowisku myśli i nie umieją z tego wyjść.

Ewa Nazim, uczestniczka „Biznesu z Duszą”


Moduł Networkingu

 • Zbudujesz swoją mowę windową, którą będziesz mogła wykorzystywać na każdym spotkaniu networkingowym.
 • Nauczysz się strategicznego networkingu, który skutecznie zapewni Ci klientów.

Jakie rezultaty osiągniesz:

 • Uzdrowisz swoją relację z pieniędzmi i raz na zawsze skończysz swój finansowy dramat.
 • Dowiesz się, jaki jest najlepszy i najłatwiejszy dla Ciebie styl marketingu,co uwolni Cie od chaosu w marketingu i pomoże systemowo prowadzić działania marketingowe.
 • Odkryjesz swój Nisko Wiszący Owoc – czyli prosty sposób zarobienia dodatkowych pieniędzy, którego jeszcze nie odkryłaś do tej pory, a masz wszelkie zasoby, by to zrobić.
 • Wyjedziesz z ROCZNYM PLANEM swojego biznesu.

Co uzyskasz:

 • Jasną i klarowną misję i wizję swojego biznesu
 • Konkretny plan marketingu swoich usług.
 • Informację zwrotną odnośnie swoich usług czy produktów, dzięki czemu będziesz mogła podnieść efektywność swojego marketingu

Witam, jestem uczestniczką „Biznesu z Duszą 2015” chcę zarekomendować WSZYSTKIM KOBIETOM a w szczególności tym, które prowadzą swój biznes. Był to wspaniałe szkolenie z cudowną, prosperującą Kobietą Celestyną. Dało ono mi bardzo wiele, w szczególności odnalazłam siebie, tego czego pragnę i chcę.
Uwierzyłam, że jestem wyjątkową kobietą, która daje dużo ciepła i miłości sobie i innym.
Nauczyłam się doceniać to, co mam już i kocham. Uwierzyłam, że wszytko jest możliwe do zrealizowania.

 Agnieszka Pikor


KUPUJĘ OD RAZU! WERSJA W CAŁOŚCI Z WSZYSTKIMI BONUSAMI


Dlaczego niezbędne jest przyjechanie na ”Biznes z Duszą” dla Ciebie ? i udział w Kursie On-Line, pamiętasz? 

To szkolenie daje Ci przestrzeń na nabranie dystansu do swojego biznesu i zanurzenie się w siebie. Odkrycie czego ty teraz naprawdę chcesz jest bezcenne. W swoim biznesie musisz regularnie uaktualniać dane, sortować swoje wizje i sprawdzać czy te działania, które wykonujesz teraz, wypływają naprawdę z Ciebie. Ciężko jest zrobić to samej. O niebo łatwiej jest dokonywać takich transformacji w grupie i z doświadczonym coachem/mentorem. Sprzyja temu pobyt na łonie natury, gdyż natura wzmacnia Twój kontakt z Duszą.

To szkolenie uwalnia Cię również od frustracji, trybu wyczerpującej pracy oraz wątpliwości związanych z prowadzeniem własnego biznesu. Daje Ci klarowność, pewność siebie oraz sprawdzone systemy prowadzenia biznesu razem z konkretnym prostym planem do zrealizowania na co dzień po szkoleniu.

Jest również unikalnym  połączeniem pracy zewnętrznej jak i wewnętrznej. Nie jest typowym szkoleniem biznesowym, ani szkoleniem z rozwoju osobistego. Łączy w sobie pracę na 5 poziomach:

 • Mentalnym
 • Emocjonalnym
 • Fizycznym
 • Duchowym
 • I Biznesowym
Dla nas kobiet biznes jest bardzo osobisty i związany z naszym wnętrzem. Dlatego też, by odnosić prawdziwe sukcesy, które zapewniają nam długofalowe spełnienie należy sięgnąć do własnego źródła, strefy własnego Geniuszu i własnej Duszy.
Często prowadząc własną firmę doświadczasz samotności. Nie masz komu opowiedzieć o swoich porażkach czy sukcesach. Nie masz z kim podzielić się swoimi wątpliwościami czy obawami. To szkolenie to „święta przestrzeń”, w której możesz się bezpiecznie otworzyć i dzielić swoimi tęsknotami, obawami, pragnieniami czy marzeniami.


Na „Biznesie z Duszą”:

 • Stworzysz wspólnotę kobiet opartej na wzajemnej życzliwości, akceptacji i wsparciu
 • Pozbędziesz się samotności kobiety przedsiębiorczej i będziesz mogła podzielić się zarówno swoimi trudniejszymi doświadczeniami jak i sukcesami z innymi kobietami przedsiębiorczymi
 • Skorzystasz z wymiany doświadczeń kobiet na różnych etapach własnego biznesu, bez względu na to czy długo masz własną firmę czy może dopiero myślisz o jej założeniu
Doświadczysz również cudnej wspólnoty kobiet i biesiadowania w Willi Celestynówka oraz odpoczniesz, dopieścisz siebie, swoją duszę i ciało korzystając z:
 • Relaksujących masaży w spa
 • Boskich kąpieli w basenie z białą glinką
 • Posiedzisz przy kominku z kubkiem pysznej herbaty

Zapraszam kobiety:

 • Które mają dość chaosu w swojej firmie
 • Które na co dzień nie mają czasu, by oderwać się od pracy i pomyśleć o własnym biznesie
 • które chcą swoją pasję przekuć na stabilny, prosperujący biznes, które je odżywia i dodaje energii
 • które chcą świadomie zarabiać więcej
 • które są w głębi Duszy liderkami i chcą pogłębić swój kontakt z misją życiową, by konsekwentnie wnosić wkład w życie swoje i innych
 • które lubią działać i wprowadzać swoje pomysły w czyn
 • które pragną sprzedawać z łatwością
 • które chcą poczuć, że osiągają konkretne rezultaty i je osiągać!

To szkolenie nie jest dla kobiet, które:

 • Tylko marzą i nie chcą działać
 • Boją się wyjść ze strefy komfortu
 • Chcą dalej za dużo pracować i nie chcą podnosić swoich cen
 • Nie chcą się otworzyć na zmianę swoich przekonań o pieniądzach i sprzedaży

Wzięłam z „Biznesu z Duszą” rzeczy bezcenne – konkrety i wiedzę. Esencję, dystans, chłodne spojrzenie na strategię firmy. Wiarę i realną wizję. Kierunek na cel. Moją największą transformacją było uporządkowanie wewnętrzne. Celestyno, chcę dłużej, więcej, częściej!

Uczestniczka Biznesu z Duszą


Co otrzymasz na „Biznesie z Duszą”:

 • Bezcenną wiedzę i know-how w temacie biznesu i marketingu
 • Transformację swojej relacji z pieniędzmi, tak by w końcu je pokochać i przestać o nim nieustająco myśleć, tylko je zarabiać
 • Transformację i odkrycie swojej kobiecej mocy w biznesie
 • Podręcznik do pracy na szkoleniu i po szkoleniu
 • Spotkanie networkingowe w trakcie szkolenia ( od tego zaczynamy!)
 • Niezwykłe kontakty biznesowe

Z czym wyjedziesz:

 • Ze swoją misją życiową
 • Z klarowną wizją swojego biznesu
 • Z partnerską relacją z Pieniądzem
 • Z podniesionymi cenami i ustalonym nowym cennikiem
 • Z nowymi partnerstwami biznesowymi
 • Z nowymi klientami
 • Z planem na pierwsze 90 dni w biznesie i wiedzą, jak planować kolejne miesiące
 • Z wiedzą, jak sprzedawać z łatwością

BONUS NR 1
5-TYGODNIOWY KURS BIZNES Z DUSZĄ ON-LINE O WARTOŚCI: 997zł

BONUS NR 2
BEZCENNE WSPARCIE GRUPY KOBIET NA TAJNEJ GRUPIE NA FACEBOOKU

BONUS NR 3
PLAN BIZNESOWY NA BAZIE METODY OKR
Duży papierowy PLAN na ścianę – O WARTOŚCI: 47zł


BONUS NR 4
„FINANSOWA TRANSFORMACJA”
– czyli indywidualna sesja coachingu ze mną po szkoleniu integrująca jego efekty
o WARTOŚCI:  450zł


BONUS NR 5
„TAJEMNICZY WIECZÓR”
Niezwykły, transformujący wieczór na szkoleniu!
Informacje o nim otrzymują tylko uczestniczki szkolenia
o Wartości: BEZCENNA!


Na tym kursie dotrzesz do takich zakamarków swojej duszy, w których ukrywasz całą swoją kreatywność, ZOBACZYSZ SWÓJ GENIUSZ i swoje blokady. Poznasz wspaniałe kobiety i spędzisz fantastycznie czas w bliskości z naturą.

Agnieszka Gulińska


Wartość szkolenia „Biznes z Duszą”
to 3300zł! 

Teraz masz okazję skorzystać z PROMOCJI

tylko do 8 listopada

gdyż oferuję szkolenie „Biznes z Duszą” wraz indywidualną sesją ze mną,  Kursem ON-LINE oraz Tajemniczym Wieczorem za: 

tylko 2197zł
TAK! KUPUJĘ NAJLEPSZĄ OPCJĘ!
i otrzymuję Kurs Biznesu z Duszą ON-LINE, Tajemniczy Wieczór oraz indywidualną sesję z Celestyną!


„Biznes z Duszą” to doświadczenie bezwarunkowej akceptacji, poczucia siły, radości, mocy współtworzenia!
Bezcenne było uświadomienie sobie, że mogę  być jednocześnie kobieca i męska, że mogę się mylić, upadać i nie wiedzieć, co dalej, i tak jest Ok. Że mogę prosić o to, czego pragnę lub o to, co dla mnie najlepsze.
Moją największą transformacją było zrozumienie, że jestem kobietą przedsiębiorczą i jestem do tego wystarczająca. Że pieniądze to energia, która płynie i fajnie jest umieć je przyjąć. Że tylko ode mnie zależy czy przyjmę wsparcie pokoleń, bo oni już są i wszystko już jest.
Było wspaniale, oczyszczająco, motywująco, radośnie.
Wspaniały dom, wspaniała TY, Celestyno, wspaniałe MY – NIECH TAK ZOSTANIE!

 Uczestniczka II-ej edycji „Biznesu z duszą”


Możesz również skorzystać w płatności na konto z dopiskiem Biznes z Duszą 2016, Pamiętaj, by zostawić swój adres email i nr tel:

COACHING STUDIO 4
Celestyna D. Osiak
Ul. Kronikarza Galla 1B/7
30-053 Kraków
712-218-47-95
Bankowość Detaliczna BRE Bank S.A.
NR KONTA: 68 1140 2004 0000 3102 7294 6129
Celestyna D. Osiak
Coach od Duszy i Pieniądza, certyfikowany Coach Erickson College oraz Trener Komunikacji Transformującej.
Pierwszy Lider International Coach Federation w Krakowie, coach z ponad 1500 godzinami pracy coachingu z klientem.
Ma ponad 19 – letnie doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy, szkoły językowej, która z sukcesem prowadziła usługi językowe dla międzynarodowych korporacji.
Obecnie prowadzi firmę coachingowo-szkoleniową,  która oferuje programy indywidualne jak i grupowe dla rozwojowych kobiet przedsiębiorczych.
Stale podnosi swoje kwalifikacje kształcąc się w amerykańskiej szkole biznesu CMMS u Kendall SummerHawk, międzynarodowej mentorki dla kobiet przedsiębiorczych.


Biznes z Duszą jest fantastycznym i niepowtarzalnym wydarzeniem, które z jednej strony wyposaża w bardzo konkretne narzędzia niezbędne dla prowadzenia biznesu, a z drugiej strony pozwala na doświadczenia swojej osoby zarówno w kontekście duchowym, biznesowym i co istotne w grupie. Warsztaty wzmacniające i inspirujące. Jestem wdzięczna Celestynie za fantastyczny pomysł i włożoną pracę. Koleżankom za ciepło, wyrozumiałość i radość. A sobie, że zdecydowałam się skorzystać z wyjątkowych warsztatów Celestyny.

Aleksandra Worek-Skupień, www.cbprojektowe.pl


Wartość szkolenia „Biznes z Duszą”
to 3300zł! 

Teraz masz okazję skorzystać z PROMOCJI

tylko do 8 listopada

gdyż oferuję szkolenie „Biznes z Duszą” wraz indywidualną sesją ze mną,  Kursem ON-LINE oraz Tajemniczym Wieczorem za: 

tylko 2197zł
TAK! KUPUJĘ NAJLEPSZĄ OPCJĘ!
i otrzymuję Kurs Biznesu z Duszą ON-LINE, Tajemniczy Wieczór oraz indywidualną sesję z Celestyną!