Czy jesteś gotowa na porządki w swoim biznesie? Czasem tylko mała, drobna zmiana, sfocusowanie się na jednej rzeczy, której nie doceniałaś czy nie dostrzegałaś do tej pory może zmienić bieg Twojej historii finansowej. Możesz nagle zacząć zarabiać więcej, łatwiej i przyjemniej. Może to, co oferujesz teraz wcale nie jest aż tak pożądane przez twoich klientów. Może stąd ten trud i znój i nadmiar pracy. Warto zweryfikować skuteczność swoich działań i popatrzeć z boku na swoją firmę. Przecież będąc  w środku tak łatwo się zagubić, a zaangażowanie emocjonalne nie pomaga w klarowności. Dlatego zapraszam Cię na VIP DAY ze mną! Na którym:
1. Zbadasz skuteczność obecnych strategii marketingowych i zaplanować nowe

 1. Stworzysz pakiety i promocje swoich produktów
 2. Znajdziesz produkt czy usługę, za którą do tej pory nie brałaś pieniędzy, a mogłabyś spokojnie na niej zarobić, tylko jeszcze nie odkryłaś
 3. Podniesiesz swoje ceny i przygotujesz się do tego mentalnie oraz zmienisz swoje nastawienie do pieniądza na to, które Cię wspiera
 4. Skutecznie zaplanujesz swój czas, tak, byś mogła z energią pracować, odpoczywać i mieć czas dla siebie i rodziny

  Pracujesz ze mną cały dzień, w trakcie którego:

 5. Upraszczasz i uporządkowujesz swój biznes. Uwalniasz swój czas.
 6. Dostajesz wgląd w to, czego nie widać gołym okiem. Weryfikujesz to co działa i nie działa.
  3. Odkrywasz nowe rozwiązania w swoim biznesie i tworzysz strategiczny plan wdrożenia ich.
 7. Dostajesz mocną dawkę wiedzy marketingowej i sprzedażowej. Podnosisz swoje ceny tworząc odpowiednie pakiety i dodając korzystne bonusy.
 8. Transformujesz swoje nastawienie do siebie i biznesu. Uwalniasz się od wewnętrznych blokad finansowych i na nowo doświadczasz swojej mocy.

 
Dzień VIP obejmuje:

1. Sesję przygotowującą

 1. Strategiczny Dzień
 2. Sesję folllow-up-owa w 2 tygodnie po szkoleniu na wzmocnienie i ugruntowanie  czy weryfikację poczynionych działań.

 

Zapisz się na rozmowę kwalifikującą!