Dusza

Twoja Dusza Cię kocha i akceptuję taką, jaką jesteś. Jest z Tobą cały czas i to w niej znajduje się skarbnica mądrości. Wystarczy nauczyć się wsłuchiwać w jej podszepty. By to zrobić, warto zatrzymać się na chwilę i uświadomić sobie, że jesteś tu i teraz. Wystarczy położyć rękę na sercu, wziąć kilka głębokich oddechów, przywitać się słowami: „Moja kochana Duszo, witaj! Jaką masz dla mnie informację?”

Może wątpisz, że może to być aż tak proste. Moje klientki, absolwentki 28-dniowego Programu Soul Coachingu, na początku też w to nie wierzą, a potem okazuje się, że naprawdę wystarczy skupić się w sobie i wykręcić numer do swojej Duszy.

Jedna z uczestniczek moich kursów, powiedziała mi, że na początku zajmowało jej to dużo czasu, a teraz wystarczy jej kilka sekund, tak naprawdę długość wdechu i wydechu, by usłyszeć wskazówki swojej duszy.

Życie w zgodzie z własną Duszą

Gdy żyjesz w zgodzie ze swoją Duszą, życie jest prostsze. Nie do końca łatwiejsze, gdyż często nasza Dusza pragnie dla nas rzeczy, które nie do końca podobają się naszemu umysłowi. Na przykład, zaczynając od najprostszych rzeczy, woli zdrowy smoothie od kolejnej kawy, podpowiada, by mniej pracować, a więcej odpoczywać, czy skupić się na rzeczach, które przynoszą radość i karmią nas od środka. Podpowiada, by wyjść na spacer do lasu, zamiast do zadymionej kawiarni czy szepcze, by skończyć z pracą, która nas wypala i zabija naszą kreatywność. Nie jest to łatwe. Dusza kocha prawdę, jak mówi Denise Linn, autorka soul Coachingu i moja nauczycielka, a my ludzie często nie chcemy słyszeć prawdy.

 

„28-DNIOWY PROGRAM SOUL COACHINGU”

W codziennym zabieganiu trudno Duszę usłyszeć. Nie jest to łatwe, nie tylko ze względu na pospiech zewnętrznego świata. W nas samych często mamy chaos. Jesteśmy zagracone, jak mówi Denise, na poziomie mentalnym, emocjonalnym, duchowym i fizycznym. Po to właśnie jest Program Soul Coachingu, w którym przez 28 dni sprzątasz własne myśli, emocje i uczucia. Uporządkowujesz własne wartości i relację ze Stwórcą, a na poziomie duchowym odgracasz własne mieszkanie, biuro czy nawet swój samochód.

Gdy przewietrzysz swoje myśli, uczucia i relacje, kontakt z Bogiem i własną odwagą oraz po prostu wyrzucisz tak zwane przydaśki ze swojego mieszkania, okaże się, że w końcu doświadczysz klarowności we własnym życiu, zrozumiesz swoją misję życiową i w końcu usłyszysz wyraźny głos własnej Duszy. Jeżeli chcesz się prawdziwie zaakceptować i pokochać i doświadczyć coachingu twojej duszy, pracuj ze mną w 28-dniowym Programie Soul Coachingu. Zapisz się na listę oczekujących!

 

„MISJA ŻYCIOWA”

Pakiet 4 indywidualnych sesji metodą soul coachingu

Jeżeli pragniesz w końcu odkryć swoją misję życiową, polecam Ci pracę indywidualną za pomocą Mapy 9 Domów. Na tych sesjach odkodujesz cel swojej Duszy i uwolnisz się od frustracji i niepokoju związanego z nierozpoznanie swojej misji życiowej. Zapisz się na gratisową sesję wstępną!

 

 „UWOLNIENIE DUSZY”

Pakiet 6 indywidualnych sesji metodą soul Coachingu i regressingu

W tej pracy indywidualnej, którą prowadzę techniką soul coachingu oraz regresji do poprzednich wcieleń i pokoleń uwolnisz się od długotrwałych blokad, bólu, oporu, smutku, żalu czy niepokoju. Uzdrowisz relację z sobą i innymi. Doświadczysz uczucia niezwykłego spokoju na poziomie komórkowym. Poczujesz niezwykłe spełnienie i ukojenie. Zapisz się na gratisową sesję wstępną!

 

„METAFORY DUSZY”

Pakiet 6- sesji z kartami Soul Coachingu

 

Na tych sesjach indywidualnych doznasz głębokich transformacji za pomocą metafor zawartych w kartach Soul Coachingu. Sesje te są niezwykle intensywne i pomogą Ci rozwiązać szybko zarówno codzienne jak i głębsze problemy. Fantastycznie działają w momentach podejmowania ważnych decyzji. Zapisz się na gratisową sesję wstępną!

 

 „SOUL COACHING MIRACLE BOX”

Te warsztaty robię raz w roku w styczniu. To wspaniały czas, by pożegnać się z poprzednim rokiem, wybaczyć sobie trudne momenty i celebrować sukcesy. Przede wszystkim też to cudowna przestrzeń, w której skontaktujesz się ze swoją Duszą, poznasz esencję kolejnego roku i stworzysz swoje Pudełko Cudów pełne twoich marzeń i podpowiedzi płynących od Duszy na cały nowy rok. Następny warsztat w styczniu 2017. Zapisz się na listę oczekujących