TAJEMNICZY PAKIET SPECJALNY!

Soul Coachingu on-line

Start: 13 czerwca 2016

Logo soul coachingu

JESTEŚ WAŻNA I KROPKA!

MOŻESZ ŻYĆ SWOIM AUTENTYCZNYM I SZCZĘŚLIWYM ŻYCIEM! 

Trzeba tylko wykonać pracę i usłyszeć to, co Ci naprawdę w Duszy gra.

Zawsze wyłania się jakiś znak, pokazujący dalszą drogę. Czasem we mgle, czasem w świetle słońca, ale nieustająco otrzymujesz sygnały od swojej Duszy naprowadzające Cię na kolejny krok do wykonania.
Mam taki zwyczaj, że jeżeli słyszę coś raz i w jakiś sposób to przykuwa moją uwagę, to nie reaguję. Jeżeli słyszę coś po raz drugi, to wyostrzam wzrok i nastawiam uszy. Kiedy tę samą informację dostaję po raz trzeci reaguję. Zatem jeżeli czytałaś każdego mojego maila w tym cyklu i czekałaś na kolejnego i poruszał on jakąś strunę w Tobie, to jest to znak, że Twoja Duszą Cię woła. Dołączaj do nas, gdyż do odważnych świat należy, a kontakt ze swoją Duszą jest bezcenny. Wiem to z doświadczenia mojego i setek moich klientek, które przeszły przez ten program.

WYRUSZAM NA SPOTKANIE ZE SWOJĄ DUSZĄ i KUPUJĘ CAŁY PAKIET PRZEZ PRZELEWY24!

 

Program Soul Coaching to program pełen CUDów, jeśli tylko sama sobie na nie pozwolisz.Ja nie tylko na nie pozwoliłam ale wręcz zanurzyłam się w programie, aż po szyję. Efekty są CUDowne, bo rozwinęłam swoją firmę i wprowadziłam na rynek dwa produkty (!), rok później wprowadziłam kolejny nowy produkt, do którego dojrzewałam 15 lat (!) zaczęłam zarabiać konkretne pieniądze i mocno otwierać się na obfitość i prosperity. Dużo bym mogła pisać ale dodam jeszcze bardzo ważną rzecz,- to wszystko nie spadło mi z nieba
J tylko było wynikiem mojej konkretnej, konsekwentnej pracy, która nadal procentuje. Są potknięcia, są upadki ale to nic, co kryje się za nimi, gdy tylko podejmie się decyzję, że chcę się żyć i działać w prawdzie, bo dusza kocha prawdę!  Uczestniczka 28-dniowego Programu


28-dnio13240058_1738602033054251_9082605960361010803_nwy program Soul Coachingu
otwiera drzwi do źródła Twojej duchowej mocy i pomaga Ci rozpoznać sens Twojego życia oraz docenić jego unikalność.
Umożliwia ci uczciwie i szczerze spojrzeć na swoje życie, stawić czoła strachowi, uwolnić negatywne wzorce, obudzić motywację i odważnie i z radością wkroczyć w przyszłość.
W momencie, kiedy podejmujesz decyzję o uczestniczeniu w tym programie, życie zaczyna układać się w niezwykły, wręcz magiczny sposób.
Zadeklaruj, że jesteś gotowa, by poświęcić jeden miesiąc z życia na odkrycie swojego autentycznego wnętrza, a Wszechświat z miłością odpowie na Twoją deklarację. Synchroniczne zdarzenia i „przypadkowe” spotkania jeszcze częściej wypełnią Twój kalendarz.
Kiedy zdecydujesz się na udział w tym programie, to tak jakby wszechświat naprawdę usłyszał Twoje wołanie i w Twoim życiu zaczynają się wydarzać niezwykłe zdarzenia, których celem jest oczyszczenie Twojej duszy.
Jeżeli czujesz, że czas się już spotkać z własną duszą, podaruj sobie 28 dni, które pomogą Ci nawiązać głęboką relację z samą sobą oraz odkryć Twoją unikalną misję życiową.

1 (5)Program Soul Coaching był dla mnie wędrówką w głąb siebie, docieraniem do swojej intuicji i nauką słuchania swego wewnętrznego głosu. Bardzo podobała mi się formuła i organizacja ćwiczeń, których tempo, intensywność i czas wykonywania regulowałam sama. Gruntownym, pozytywnym  przemianom poddana była sfera intelektu, emocji, działania i fizyczności. Niesamowite było to, iż nawet najmniejsza moja aktywność w trakcie tych 28 dni skutkowała pozytywnymi zmianami we mnie i wokół mnie! Dzięki cotygodniowym spotkaniom z resztą uczestniczek otrzymywałam solidną dawkę wsparcia i doświadczenia mądrych, inspirujących kobiet. Od czasu uczestnictwa w programie zdecydowanie łagodniej traktuję siebie i bliskich, bardziej pewnie i z ufnością spoglądam w przyszłość oraz mam lepszy dostęp do swoich zasobów, talentów i mocnych stron. Mogę również stwierdzić, iż życie ma dla mnie teraz więcej wymiarów, kolorów i przede wszystkim możliwości! Oczywiście nieodzownym elementem tej całej przygody była osoba prowadzącej-Celestyny, której wulkaniczna energia, bogate doświadczenie oraz zagrzewające do działania słowa idealnie dopełniały całości. Polecam wszystkim, dla których rozwój jest sprawą pierwszorzędną!

Dominika Borowska-Stasica 
www.ciz.net.pl

Jeżeli czujesz się przyciągana przez ten program, to znak, że Twoja dusza chce spotkać się z Tobą. Zapraszam  Cię zatem do tej podróży, którą sama przebyłam osobiście pracując z Denise Linn, twórczynią Soul Coachingu. Uczestniczyłam w jej programie Soul Coachingu w Californii we wrześniu 2010 roku, który uprawnia m883660_553599904673029_1562183053_onie do prowadzenia sesji soul coachingu i prowadzenia grupy w 28-dniowym programie.
Moje życie zmieniło się diametralnie po przejściu przez ten program. Jak mówią moi przyjaciele i znajomi złagodniałam i uspokoiłam się wewnętrznie. Przeszłam diametralną metamorfozę z kobiety wiecznie poszukującej na kobietę umiejącą doświadczać szczęścia na co dzień. Objawiła mi się też moja misja życiowa. Sam program nie był łatwy. Stanięcie twarzą w twarz z własną duszą nie było proste i choć brałam udział w setkach warsztatów przez okres około 20 lat, ten program był najbardziej głęboki z nich wszystkich.
Denise Linn nauczyła mnie jak prowadzić go delikatnie i z ogromną miłością. Jest to czas dla Ciebie i tylko Ciebie. Proszę Cię, bądź łagodna dla siebie w tej podróży. Bądź też świadoma, gdyż wszystko co będzie się działo w ramie tych 28 dni będzie komunikatem od Twojej duszy. To dla mnie ogromny zaszczyt, że będę mogła dzielić się tym doświadczeniem z Tobą. Jeśli nie możesz być na którymś ze spotkań, to program też działa! Poza tym każda sesja jest nagrana!
TinacPonieważ najważniejsza jest Twoja codzienna indywidualna praca z nagraniami wizualizacji do wysłuchania każdego dnia (na mp3) i zadaniami, które otrzymasz ode mnie począwszy od 13-ego czerwca przez kolejne 28 dni każdego dnia na adres mailowy.

Program będzie miał 3 poziomy. Będziesz mogła wybrać poziom, który najbardziej Ci odpowiada.
Pamiętaj! Jeśli któregoś dnia nie zrobisz ćwiczeń, to po prostu tak miało być!

Poziom 1: Zmotywowana do zmiany!
Na tym poziomie ćwiczenia robione przez Ciebie indywidualnie będą zajmować Ci od 5 do 10 minut każdego dnia.

Poziom 2: Podejmujesz wyzwanie!
Na tym poziomie ćwiczenia zajmą Ci od 10 do 30 minut każdego dnia.

Poziom 3: Idziesz na całość!
Na tym poziomie wykonujesz ćwiczenia z poziomu 1, 2 i 3 i zajmuje Ci to tyle czasu, ile potrzebujesz.
Pamiętaj, że najważniejsze jest Twoje codzienne indywidualne odkrywanie siebie!

Będziemy pracować z żywiołami a zatem:

Żywioł Powietrza – oczyszczanie mentalne
W trakcie tego tygodnia między innymi:
1.    Dokonasz ewaluacji swojego dotychczasowego życia i rozpoczniesz pracę nad misją swojego życia.
2.    Podejmiesz zobowiązanie, by się stale wspierać.
3.    Zorganizujesz papiery i dokumenty.
4.    Zbadasz swoje główne przekonania rządzące Twoim życiem.
5.    Będziesz używać swojego głosu/śpiewać/krzyczeć.
6.    Oddychać świadomie.
7.    Robić rzeczy, które odkładałaś już od dawna.

Żywioł Wody – oczyszczanie emocjonalne
W trakcie tego tygodnia między innymi:
1.    Zbadasz swoje życie emocjonalne.
2.    Ocenisz swoje relacje z innymi.
3.    Posprzątasz swoje mieszkanie, biuro i samochód. Sprawdzisz stan rur i kranów w mieszkaniu.
4.    Skomunikujesz się ze swoim sercem, zwłaszcza z tymi niewypowiedzianymi dotąd sprawami.
5.    Zachęcisz swoje ‘wewnętrzne dziecko” do zabawy.
6.    Zbadasz sprawy z dzieciństwa.
7.    Skupisz się na swoich snach.

Żywioł Ognia – oczyszczanie własnego Cienia, by móc w pełni połączyć się z Twoją Duchową częścią
W trakcie tego tygodnia między innymi:
1.    Zaczniesz ufać i wzmocnisz swoją wiarę w siebie.
2.    Będziesz medytować ze swoim światłem wewnętrznym.
3.    Zmienisz swoje rutynowe działania i nawyki.
4.    Będziesz podejmować ryzyko.
5.    Uaktywnisz swoją kreatywność.
6.    Spotkasz się z swoim Cieniem.
7.    Będziesz się bawić!

Żywioł Ziemi  – oczyszczanie fizyczne
W trakcie tego tygodnia między innymi:
1.    Dokonasz oceny stanu swojego zdrowia.
2.    Przeprowadzisz detoksykację.
3.    Zaplanujesz i zaaranżujesz swoje mieszkanie tak, by mogło stać się prawdziwym domem dla Twojej duszy.
4.    Połączysz się z naturą.
5.    Staniesz się bardziej świadoma swojego ciała.
6.    Nawiążesz z nim kontakt.
7.    Zaplanujesz i podejmiesz działania w stronę pozytywnej przyszłości.

Soul Coaching to wielka wyprawa w głąb siebie. Ta podróż jest niepowtarzalna, dla każdego  inna i unikalna. Wyszłam z tego programu bardziej świadoma siebie i zaczynam słyszeć wołanie mojej duszy. Jestem bardziej uważna i wszytko robię spokojniej ciesząc się tu i teraz. Pozwalam sobie na inspirujące piękno w postaci świec, świeżych kwiatów czy książki. Co dla mnie najważniejsze, jestem dla siebie łagodniejsza. Te 28 dni to był niezwykły czas, który wciąż trwa w moim życiu, bo stałam się uważniejsza na „znaki”, a także bardziej czuła dla siebie i na siebie. Ponieważ emocje trudno ująć w słowa, więc należy doświadczyć tego osobiście. Polecam!

Magdalena Napierała

Celem tego programu jest połączenie Twojego zewnętrznego życia z Twoim życiem wewnętrznym. Pomoże ci on usunąć mentalny i emocjonalny bałagan, tak byś mogła usłyszeć podpowiedzi płynące z własnego wnętrza. Ułatwi również odkrycie Twojego unikalnej misji życiowej, tak byś mogła zaprojektować swoje życie na jej podstawie.
Coaching skupia się na osiągnięciu celu czy marzenia, co z kolei różni się od terapii, której intencją jest emocjonalne uzdrowienie. Soul coaching różni się zarówno od terapii jak i klasycznego coachingu, gdyż jego głównym celem jest usunięcie emocjonalnego i mentalnego bałaganu po to, by połączyć się z naturalną mądrością naszej duszy.

PRAWIE WAKACYJNY PAKIET

Soul Coachingu on-line

  1. 28-DNIOWY PROGRAM SOUL COACHINGU

W ramach programu otrzymujesz:
•    5 sesji na żywo on-line
•    Nagrania wszystkich 5 sesji do odsłuchania, jeśli np. nie będziesz mogła w którejś z nich uczestniczyć
•    Zestaw 29 nagrań z wizualizacjami i medytacjami do odsłuchania  w formie mp3
•    Podręcznik pdf z programami do pracy indywidualnej na każdy dzień o wartości 100zł
•    Niezwykłe forum wymiany doświadczeń na tajnej grupie FaceBookowej – wsparcie grup jest bezcenne!
•   Moje wsparcie, zaangażowanie oraz kontakt ze mną na naszej tajnej grupie FB przez całe 35 dni trwania naszej wspólnej pracy!
•    Możliwość powtarzania programu samodzielnie kiedykolwiek Twoja dusza Cię woła
•    Możliwość powtarzania programu ze mną w grupie w bardzo atrakcyjnej cenie

2. PROGRAM DOPIESZCZAMY SIEBIE

12  transformujacych lekcji z 12 pięknymi, głębokimi medytacjami

SUPER BONUS

indywidualna sesja z Celestyną oparta o karty soul coachingu

Czy wiesz kiedy jest najlepszy czas, by w końcu postawić siebie na pierwszym miejscu i doświadczać szczęścia i spełnienia?
TERAZ!

OFERTA WAŻNA DO GODZ. 24:00, 9 CZERWCA!

WYRUSZAM NA SPOTKANIE ZE SWOJĄ DUSZĄ I KUPUJĘ PRZEZ PRZELEWY24!

 
 

 

Zrozumienie kim jesteś może wypłynąć tylko i wyłącznie z głębi Ciebie. Stanie się to tylko wtedy, gdy sięgniesz do źródła swojego istnienia.

Jeśli czujesz się „wołana” przez ten program, usłuchaj tego wołania. Nagrodą jest wewnętrzny spokój i odnalezienie spełnienia w swoim sercu.Zapraszam Cię, droga kobieto, do spotkania z sobą i pięknem Twojej duszy!

Do zobaczenia w Programie!
Celestyna D. Osiak
Certyfikowany Soul Coach®

Untitled design (6)

Zaczęłam słuchać siebie. To jest możliwe.
Moje ciało, jak ja się cieszę, że właśnie takie jest. Zaczynam je doceniać przede wszystkim za cierpliwość i wierność, że jest ze mną. Że służy mi tak długo. Zaczęłam bardziej o nie dbać.
W końcu w tym życiu innego nie dostanę….;D
Moja dusza raz za razem odzywa się do mnie. Mam z kim pogadać. Nie jestem sama! Mam siebie! Mam ochotę krzyczeć z radości. Czuję jak moje serce zaczyna rozkwitać. Jak wypełnia się zaufaniem. Otwiera się na mnie,  na otaczający mnie świat.
Życie jest dla mnie łaskawe. Kocham życie! Takie jakie jest, takie jest dla mnie najlepsze.
Od samego rana dostaje piękne upominki. Czuję jak na nowo wypełnia mnie chęć do działania. Czuję jak otacza mnie miłość.
Zarażam dzisiaj wszystkich uśmiechem i radością Tak właśnie rozpoczął się mój dzień.

Magdalena Parzęcka

WYRUSZAM NA SPOTKANIE ZE SWOJĄ DUSZĄ I KUPUJĘ PRZEZ PRZELEWY24!

 
 

 

Program ten jest niesamowity. Dzięki niemu mogłam na nowo poznać siebie, swoje emocje, odczucia i ciało. Nauczyłam się wsłuchiwać w siebie.
Największa inspiracja to prowadząca – niezwykła i cudowna Celestyna Osiak. Inspiracja do wgłębienia się w siebie, poznania siebie lepiej, inaczej, głębiej.
Po programie nauczyłam się zwracać większą uwagę na otoczenie, przyrodę, pogodę, (wiatr, deszcz, ziemia – teraz to czuję i widzę), wsłuchuję się w siebie, swoje ciało.
Największa wartość to uświadomienie sobie co mamy, jacy jesteśmy i wdzięczność za to. Nauczyłam się bardzo doceniać wszystko, co się dzieje wokół mnie i dziękować za wszystko. To jest niesamowite. Polecam szczerze ten program każdemu, kto chce coś poznać siebie naprawdę. Uczestniczka 28-dniowy program Soul Coachingu

POSTANAWIAM, ŻE JESTEM SWOJĄ NAJLEPSZĄ INWESTYCJĄ I WYRUSZAM NA SPOTKANIE ZE SWOJĄ DUSZĄ!