Biznesbiznes z dusząkobiecy biznesPieniądze

Czy prowadzisz swój biznes z sercem i … z głową?

Przez Czerwiec 9, 2017 Brak Komentarzy
WooHoo! Nasza akcja Talentiada czyli pomoc dla dzieci zagrożonych wykluczeniem zakończyła się dużym sukcesem! Zebraliśmy 64 190 zł! Dzięki temu dzieciaki pojadą na półkolonie z tenisem! Więcej o akcji przeczytaj TUTAJ
Dziękuję Ci gorąco, jeśli wzięłaś udział(-:
Kiedy pomagasz finansowo fajnym akcjom, uruchamiasz w ruch pieniądze. Jak tylko je trzymasz tylko dla siebie, to Twój cashflow może mieć czkawkę… A nie musisz dawać tysięcy, wystarczy 5, 10 złotych i wzwyż! Także uruchom DZIESIĘCINĘ i znajdź akcję, w którą wierzysz i zacznij wspierać!
A tak a propos pieniędzy. W dzisiejszym mailu dzielę się z Tobą odcinkiem Programu Liderka Kasi Dziubałki, w którym odpowiadam na następujące pytania:
  • Czy stosujesz barter w swoim biznesie?
  • Czy oceniasz swojego klienta po kieszeni?
  • Co jest warunkiem generowania dochodu?
  • Jakie największe błędy popełniają kobiety w biznesie?
  • Dlaczego warto się rozluźnić, by zacząć zarabiać więcej?
  • Po co Dusza w biznesie?
Dodatkowo, poznasz 3 strategie rozwoju prosperującego biznesu. Obejrzyj video!

Prowadzę jutro szkolenie dla coachów z rozwoju prosperującego biznesu coachingowego w Łodzi. Natomiast, gdybym miała czas wolny, to bym pojechała do Małgosi Penkali na jej Konferencję Eco Kobieta i spotkała się między innymi na żywo z Anią Witowską, autorką fanpage’a Kobiecy Punkt Widzenia z 146 373 fanów! Chciałabym się jej zapytać, jak to zrobiła. Jeżeli jesteś z Warszawy, to przybywaj, gdyż u Małgosi jest super kobieca energia i jak potrzebujesz turbodoladowania, to musisz tam być! KLIKAJ TUTAJ!

Dodaj komentarz