Biznes

Uwolnisz się od chaosu w swojej firmie. Uprościsz swój biznes, podniesiesz swoje ceny i w końcu zaczniesz świetnie zarabiać na tym, co naprawdę kochasz.

 

„DZIEŃ VIP” termin do ustalenia indywidualnie

Czy jesteś gotowa na porządki w swoim biznesie? Czasem tylko mała, drobna zmiana, sfocusowanie się na jednej rzeczy, której nie doceniałaś czy nie dostrzegałaś do tej pory może zmienić bieg Twojej historii finansowej. Możesz nagle zacząć zarabiać więcej, łatwiej i przyjemniej. Może to, co oferujesz teraz wcale nie jest aż tak pożądane przez twoich klientów. Może stąd ten trud i znój i nadmiar pracy. Warto zweryfikować skuteczność swoich działań i popatrzeć z boku na swoją firmę. Przecież będąc  w środku tak łatwo się zagubić, a zaangażowanie emocjonalne nie pomaga w klarowności. Dlatego zapraszam Cię na VIP DAY ze mną! Na którym:
1. Zbadasz skuteczność obecnych strategii marketingowych i zaplanować nowe

 1. Stworzysz pakiety i promocje swoich produktów
 2. Znajdziesz produkt czy usługę, za którą do tej pory nie brałaś pieniędzy, a mogłabyś spokojnie na niej zarobić, tylko jeszcze nie odkryłaś
 3. Podniesiesz swoje ceny i przygotujesz się do tego mentalnie oraz zmienisz swoje nastawienie do pieniądza na to, które Cię wspiera
 4. Skutecznie zaplanujesz swój czas, tak, byś mogła z energią pracować, odpoczywać i mieć czas dla siebie i rodzinyPracujesz ze mną cały dzień, w trakcie którego:
 5. Upraszczasz i uporządkowujesz swój biznes. Uwalniasz swój czas.
 6. Dostajesz wgląd w to, czego nie widać gołym okiem. Weryfikujesz to co działa i nie działa.
  3. Odkrywasz nowe rozwiązania w swoim biznesie i tworzysz strategiczny plan wdrożenia ich.
 7. Dostajesz mocną dawkę wiedzy marketingowej i sprzedażowej. Podnosisz swoje ceny tworząc odpowiednie pakiety i dodając korzystne bonusy.
 8. Transformujesz swoje nastawienie do siebie i biznesu. Uwalniasz się od wewnętrznych blokad finansowych i na nowo doświadczasz swojej mocy.

 
Dzień VIP obejmuje:

1. Sesję przygotowującą

 1. Strategiczny Dzień
 2. Sesję folllow-up-owa w 2 tygodnie po szkoleniu na wzmocnienie i ugruntowanie  czy weryfikację poczynionych działań.

 

Zapisz się na rozmowę kwalifikującą!

 

„POWER TEAM” 12/13 marca 2016
dwu-dniowe warsztaty w Wilii Celestynówka w Nałęczowie

Obudzisz w sobie intuicję i geniusz biznesowy. Nauczysz się korzystać z mądrości największych mistrzów, by z łatwością, radością i stabilnie prowadzić własny biznes. Pracujemy w 3 modułach:
1. Wiedza biznesowa

∞ Poznasz „Mandalę Prosperującego Biznesu”, a wraz z nią osiem aspektów firmy, o które trzeba regularnie zadbać, by spokojnie prosperować.

 • Sprawdzisz i poczujesz, co naprawdę dzieje się w każdej sferze Twojej firmy, a nie, co Ci się wydaje.
 • Odkryjesz, w jaki sposób możesz podkręcić swój biznes. Uświadomisz sobie, na czym jeszcze nie zarabiasz, a mogłabyś nawet już w tym momencie bez żadnego wysiłku z Twojej strony.
 1. Sztuka intuicji
 • Dowiesz się, jak prowadzi marketing Dan Kennedy, jeden z największych guru marketingu w świecie
 • Poznasz, jak kreuje swój biznes Miuccia Prada oraz jaka jest tajemnica sukcesu Meryl Streep
 • Dowiesz się, co jest Twoim UPS czyli wyjątkowością na rynku a powie Ci o tym Jack Canfield, jeden z największych na świecie coachów suckesu
 • Nauczę Cię jak korzystać z darów tzw. subiektywnej komunikacji i nauczysz się jak komunikować się telepatycznie z największymi światowymi autorytetami
 • Innymi słowy, zbudujesz swój „Power Team”, który na co dzień będzie Cię wspierał Cię w stabilnym prowadzeniu biznesu, dzięki czemu będziesz mogła prowadzić go z łatwością
 1. Synchronia w czasie, synchronia z innymi, synchronia z rynkiem

Dowiesz się, kiedy najlepiej planować akcje marketingowe, spotkania z klientami czy swoje warsztaty i szkolenia

 • Nauczysz się jak wyceniać swoje usługi, by cena była zgodna z Tobą i z rynkiem
 • Poznasz czy i jak dobierać partnerów biznesowych
 • Dowiesz się, jak najlepiej służyć swoim klientom i radzić sobie z trudnymi przypadkami

„BIZNES Z DUSZĄ”

4 –dniowe warsztaty w Willi Celestynówka w Nałęczowie

Jeżeli chcesz poznać swoją misję życiową i połączyć ją ze swoim biznesem, uwolnić się od blokad finansowych i rozpoznać swój indywidualny rytm Twojego marketingu, zapraszam Cię na Biznes z Duszą. Zapisz się na listę oczekujących.