BusinessDuszaRelaks

8 perełek z mojego bloga dla Ciebie

Przez Grudzień 22, 2016 Brak Komentarzy
Ja już w Nałęczowie, choć jeszcze na walizkach. Przede mną robienie szaf, kominka, okien. Moje ukochane remonty! I wcale nie mówię tego z ironią, ja naprawdę kocham remontować, zmieniać i tworzyć piękne przestrzenie.
Gdy przyjechałam do mojego domu na wsi z dużego miasta niecałe 2 tygodnie temu, poczułam strach. Co wieczór pół butelki wina. Trzeciego wieczoru zaczęłam się zastanawiać, czy ja naprawdę tego chciałam, skoro tak „żlopię” to wino. Przyjemne, ale niebezpieczne …
W końcu czwartego wieczoru OLŚNIŁO MNIE! Ja nie zapijam smutków, tylko CELEBRUJĘ SUKCES! Przygotowywałam się do tej zmiany 4 lata, planowałam, koncypowałam, organizowałam finanse, nawiązywałam nowe kontakty, uaktualniałam stare. Moją ukochaną gazetą zostało Country Weranda.
I o to jestem! Zrobiłam to! Spełniłam swoje długofalowe marzenie! Jeszcze dużo rzeczy do zrobienia, ale już jestem na starcie nowego etapu w życiu. Skończył się 19 – letni okres krakowski, zaczyna się nałęczowski. Skończył się miejski, zaczyna się wiejski. (-:
Z tego miejsca, w którym jestem teraz w swoim życiu, mam takie dwie inspiracje dla Ciebie:
1. Jeżeli zrobiłaś coś, na co długo czekałaś, a nie do końca wydaje się to tak wspaniałe, zadaj sobie pytanie:
– Co możesz celebrować w tej chwili?
2. Drugą inspiracją niech będzie zdanie:  WSZYSTKO CI SPRZYJA. To zdanie to perełka. A gdybyś założyła, że wszystko Ci sprzyja? Poczuj to zdanie, wyobraź to sobie. Sprawdź, jak reaguje Twoje ciało.
Gdy naprawdę czuję to zdanie, moje ciało bierze głęboki oddech, rozluźnia się, wzrok się wyostrza. I tego Ci życzę, kochana! Luzu, głębokiego oddechu, relaksu, bo wszystko Ci sprzyja! Pamiętaj!
A wracając do perełek, dzielę się z Tobą moimi 8 perełkami z mojego bloga, o których ludzie mi mówili, pisali czy dzwonili. Poczytaj je wolnym czasie. Oto one:
Dla Duszy:
Dla biznesu:

 

CUD-ownych Świąt kochana!Dla Ciebie i dla bliskich! I dla Polski!

CELestyna D. Osiak
Twój Biznes Coach

Ps 1. I pamiętaj! Wszystko Ci sprzyja!
Ps 2. Nie jesteś sama. Jestem.

 

Dodaj komentarz