W codziennym zabieganiu trudno Duszę usłyszeć. Nie jest to łatwe, nie tylko ze względu na pospiech zewnętrznego świata. W nas samych często mamy chaos. Jesteśmy zagracone, jak mówi Denise, na poziomie mentalnym, emocjonalnym, duchowym i fizycznym. Po to właśnie jest Program Soul Coachingu, w którym przez 28 dni sprzątasz własne myśli, emocje i uczucia. Uporządkowujesz własne wartości i relację ze Stwórcą, a na poziomie duchowym odgracasz własne mieszkanie, biuro czy nawet swój samochód.

Gdy przewietrzysz swoje myśli, uczucia i relacje, kontakt z Bogiem i własną odwagą oraz po prostu wyrzucisz tak zwane przydaśki ze swojego mieszkania, okaże się, że w końcu doświadczysz klarowności we własnym życiu, zrozumiesz swoją misję życiową i w końcu usłyszysz wyraźny głos własnej Duszy. Jeżeli chcesz się prawdziwie zaakceptować i pokochać i doświadczyć coachingu twojej duszy, pracuj ze mną w 28-dniowym Programie Soul Coachingu. Zapisz się na listę oczekujących!

 

„MISJA ŻYCIOWA”

Pakiet 4 indywidualnych sesji metodą soul coachingu

Jeżeli pragniesz w końcu odkryć swoją misję życiową, polecam Ci pracę indywidualną za pomocą Mapy 9 Domów. Na tych sesjach odkodujesz cel swojej Duszy i uwolnisz się od frustracji i niepokoju związanego z nierozpoznanie swojej misji życiowej. Zapisz się na gratisową sesję wstępną!

  

„UWOLNIENIE DUSZY”

Pakiet 6 indywidualnych sesji metodą soul Coachingu i regressingu

W tej pracy indywidualnej, którą prowadzę techniką soul coachingu oraz regresji do poprzednich wcieleń i pokoleń uwolnisz się od długotrwałych blokad, bólu, oporu, smutku, żalu czy niepokoju. Uzdrowisz relację z sobą i innymi. Doświadczysz uczucia niezwykłego spokoju na poziomie komórkowym. Poczujesz niezwykłe spełnienie i ukojenie. Zapisz się na gratisową sesję wstępną!

 

„METAFORY DUSZY”

Pakiet 6- sesji z kartami Soul Coachingu

 

Na tych sesjach indywidualnych doznasz głębokich transformacji za pomocą metafor zawartych w kartach Soul Coachingu. Sesje te są niezwykle intensywne i pomogą Ci rozwiązać szybko zarówno codzienne jak i głębsze problemy. Fantastycznie działają w momentach podejmowania ważnych decyzji. Zapisz się na gratisową sesję wstępną!